Koła stałe spawany widelec

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Stałe kółka przemysłowe do dużych obciążeń mogą być wyposażone w widelce spawane. Konstrukcja ze stałą obudową jest wytrzymalsza i umożliwia transport nawet bardzo ciężkiego załadunku. W naszym sklepie internetowym znajdziesz modele o średnicy koła: 125 mm, 160 mm i 200 mm w szerokościach: 45 mm lub 50 mm.

Bieżniki kół ze spawanym widelcem wykonane są z poliuretanu, czyli materiału odpornego na wodę, warunki atmosferyczne, a nawet substancje chemiczne, takie jak olej czy smar. Dostępne są także warianty bieżnika z dwuskładnikowego poliuretanu, który zapewnia jednocześnie wysoką elastyczność oraz dobre opory toczenia.

Tarcze kół stałych ze spawanym widelcem standardowo dostępne są w wersji aluminiowej (odporne na korozję) lub żeliwnej (wytrzymałe na uderzenia). Koła do dużych obciążeń wyposażone są też w podwójne łożysko kulkowe o dobrych właściwościach jezdnych – na specjalne zamówienie dostępne również w wersji ze stali nierdzewnej. W zależności od wybranej wersji koła stałe z widelcem spawanym mogą przyjąć maksymalne obciążenie w zakresie od 300 kg do 1000 kg. Koła przemysłowe marki CASCOO wykonane są z dbałością o każdy detal. Dzięki selekcji i wyborze wysokiej jakości materiałów do produkcji komponentów zestawy kołowe mogą pracować w nawet najbardziej wymagających warunkach.
Przed wyborem modelu zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją techniczną, w którą wyposażona jest każda seria kół dostępnych w sklepie internetowym. Skompletowanie zestawów odpowiednich do ich przeznaczenia umożliwi długą i bezawaryjną pracę kół.

Czytaj więcej Czym charakteryzują się kółka przemysłowe do dużych obciążeń?

Shopping Cart
Scroll to Top