Dostawa i zwroty

Dostawy realizujemy w 2-3 dni robocze.

Metoda dostawyWartość towaruKoszt wysyłki
Kurier DHLod 1 do 99,99 zł40 zł netto / 49,20 brutto
Kurier DHLod 100 do 149,99 zł35 zł netto / 43,05 brutto
Kurier DHLod 150 do 199,99 zł30 zł netto / 36,90 brutto
Kurier DHLod 200 do 499,99 zł25 zł netto / 30,75 brutto

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 500 zł netto / 615 zł brutto

Powyższy cennik dotyczy wysyłki na terenie Polski.

Towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Przesyłki nadajemy codziennie od poniedziałku do piątku.

W przypadku zamówień testowych koszt wysyłki do uzgodnienia.

 

Możliwość zwrotu towaru

Jeśli się rozmyślisz lub towar nie spełni Twoich oczekiwań możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia bez podania przyczyny. Wystarczy odesłać towar wraz z odstąpieniem od umowy. Towar nie może być używany, opakowanie ani żaden inny element wyposażenia nie mogą nosić śladów użytkowania ani zniszczenia. Sprzęt powinien być kompletny i zwrócony w oryginalnym opakowaniu wraz z pełnym wyposażeniem i dodatkami. Zwrot dotyczy tylko osób fizycznych.

Powyższe zapisy nie ograniczają oraz nie wyłączają uprawnień kupującego będącego konsumentem, które przysługują mu zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta, na mocy której konsument ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia dostarczenia towaru.

Rezygnacji można dokonać z całości lub części zamówionych towarów. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, o świadczenie usług, jeżeli Sprzedawca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą Konsumenta, który został poinformowany przez rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedawcę utraci prawo odstąpienia od Umowy, w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami

Jak zwrócić zakupiony produkt?

Zwracane towary odeślij na adres:

KDW INTERNATIONAL Sp. z o.o.
ul. Ekonomiczna 5
42-271 Częstochowa

Do przesyłki prosimy dołączyć oryginał pisma (wzór pisma) informującego, że towar zostaje odesłany na zasadach zwrotu. Zwracany towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń w trakcie transportu. 

Klient odpowiada za zmniejszenie wartości zwracanych Towarów wynikające z korzystania z nich w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący, jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. 

Do pobrania: Formularz odstąpienia od umowy

Wymiana produktu

Aby dokonać wymiany należy odesłać towar zgodnie z procedurą zwrotu do naszego sklepu. Środki za zakup zostaną zwrócone i będą mogli Państwo złożyć nowe zamówienie na produkt, który spełni oczekiwania. 

Kiedy i jak nastąpi zwrot środków?

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji (czyli płacąc kartą płatniczą otrzymujecie Państwo zwrot na kartę), w przypadku płatności „Gotówką przy odbiorze” zwrot zostanie dokonany na podany nr konta bankowego.

Zwrot płatności nastąpi po otrzymaniu przez nas towaru. Zwrotów staramy się dokonywać niezwłocznie, w duchu szczególnej dbałości o naszych klientów, nie później niż 14 dni od daty otrzymania odstąpienia.

Shopping Cart
Scroll to Top