O firmie

KDW jest partnerem niemieckiego producenta Cascoo Europe GmbH, którego siedziba znajduje się w Rüthen. To właśnie tam mieści się ogromny, częściowo zautomatyzowany magazyn centralny. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii i automatyzacji logistyki zamówienia na koła do wózków realizowane i dostarczane są nawet w ciągu dwóch dni roboczych.

Produkty marki Cascoo Europe GmbH dystrybuowane są w wielu krajach, w tym w Polsce, Rosji, Niemczech, Czechach, Hiszpanii, Francji i Finlandii. Już od lat z magazynu w Rüthen wysyłanych jest przeszło 35 kontenerów miesięcznie! Dzięki współpracy z przedstawicielami gwarantowany jest krótki czas dostawy, a dzięki ogromnym wolumenom sprzedaży – konkurencyjne ceny.

Oferowane przez nas koła do wózków wyróżniają się na tle konkurencji wysokimi nośnościami dla danej średnicy koła. Wszystkie produkty dostępne są w zestawie z tulejką śrubą i nakrętką.

Przeszło 10 lat na rynku europejskim

Wysokie nośności dla danej średnicy koła

Najwyższa jakość w konkurencyjnej cenie

Nasze koła do wózków odpowiadają specyficznym potrzebom różnych branż

PRZEMYSŁ CIĘŻKI
W ofercie znajdują się wytrzymałe kółka przemysłowe do dużych obciążeń o różnych parametrach. W produkcji stosowane są materiały odporne na czynniki zewnętrze, takie jak aluminium, poliuretan, polipropylen, poliamid lub guma naturalna.

AUTOMOTIVE
Dostarczamy rozwiązania do jednej z najbardziej rozwojowych gałęzi przemysłu. W koła (szczególnie koła elektroprzewodzące) marki Cascoo zaopatrują się m.in. popularne chińskie firmy z branży automotive, a KDW dostarcza zestawy kołowe do czołowych producentów m in. Z branży oponiarskiej.

PRODUKCJA SPRZĘTU GASTRONOMICZNEGO, PRODUKCJA SPOŻYWCZA
Koła do wózków ze stali nierdzewnej mogą być stosowane w temperaturach od -40°C do +80°C o średnicach od 80 mm do 200 mm. Doskonale nadają się do produkcji spożywczej, w tym mięsnej i wędliniarskiej, ale także w branży produkcyjnej, w tym produkcji sprzętu gastronomicznego.

HOTELARSTWO, PRODUKCJA MEBLI, PRODUKCJA SPRZĘTU MEDYCZNEGO I REHABILITACYJNEGO
Kółka meblowe umożliwiają swobodne przesuwanie ciężkich przedmiotów np. szaf i innych elementów wyposażenia wnętrz. Ze względu na specyfikę ich wykorzystania koła muszą być jednocześnie odporne na obciążenia i uszkodzenia. Dlatego nasze produkty wykonane są z polipropylenu i tworzyw termoplastycznych. Kółka meblowe stosowane są także w hotelarstwie oraz przy produkcji sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

PRODUKCJA WÓZKÓW SKLEPOWYCH
Dostarczamy kółka do wózków do największych sieci handlowych w Polsce. Stawiamy na wytrzymałość i niezawodność produktów, a także na odporność na warunki środowiska zewnętrznego. Dlatego proponujemy wyłącznie produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów i produkowane przy pomocy nowoczesnych technologii.

Szeroki wachlarz produktów zapewnia nam możliwość zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Powyższe branże to tylko przykłady – dostarczamy wszędzie tam, gdzie potrzebne są wysokiej jakości koła.

Shopping Cart
Scroll to Top