Kółka z hamulcem/pedał plastikowy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

W produkcji mebli mobilnych często stosowane są kółka z hamulcem / plastikowym pedałem. Precyzyjnie wykonane, estetyczne i funkcjonalne, a przede wszystkim wygodne i bezpieczne dla użytkowników elementy sprawdzą się zarówno w przypadku mebli biurowych, jak i do bardziej wymagających, specjalistycznych rozwiązań.

Kółka aparaturowe mają bieżnik wykonany z gumy termoplastycznej (TPR), dzięki czemu nie ma obawy o zabrudzenia podłogi. Zestawy mogą poruszać się zarówno po płytkach, jak i parkiecie, bez obaw o uszkodzenie nawierzchni. Dodatkowo materiał TPR jest dźwiękochłonny, dzięki czemu przesuwanie elementów nie będzie zakłócało pracy innych osób w pomieszczeniu.
W ofercie dostępne są kółka gumowe z hamulcem / pedałem plastikowym w dwóch wielkościach średnicy: 100 mm i 125 przy szerokości 32 mm.

Możliwy jest wybór łożyska:
• Łożysko kulkowe – o bardzo dobrych właściwości jezdnych, niskim oporze rozruchu i toczenia oraz bardzo precyzyjnej pracy i długiej żywotności.
• Łożysko ślizgowe (koła poruszają się bezpośrednio na osi) – wytrzymałe i niewrażliwe na wstrząsy.

W przypadku zamówień hurtowych możliwe jest personalizowanie kół np. poprzez umieszczenie dowolnego logo na widelcu kół. Zachowanie spójności identyfikacji wizualnej marki jest skuteczną formą promocji. W przypadku chęci zamówienia dużych ilości zapraszamy do osobistego kontaktu w celu omówienia szczegółów zamówień specjalnych. Pojedyncze zestawy kołowe można zakupić bezpośrednio przez sklep internetowy, z terminem wysyłki wynoszącym zaledwie 2-3 dni robocze.

Czytaj więcej Kółka do wózka z plastikowymi elementami

Shopping Cart
Scroll to Top