Koła do wózków niemieckiego producenta: Cascoo Europe GmbH

Cascoo Europe GmbH to niemiecki producent wysokiej jakości kół do wózków. Dzięki solidnemu wykonaniu i stosowaniu materiałów premium produkty Cascoo odpowiadają specyficznym potrzebom różnych branż m.in. automotive, przemysłu ciężkiego, czy gastronomi. Marka znana jest na terenie całej Europy, a jej produkty dystrybuowane są m.in. w Polsce, Rosji, Niemczech, Czechach, Hiszpanii, Francji i Finlandii.

Współpraca z KDW

W ramach marki Kółka do wózków współpracujemy bezpośrednio z producentem Cascoo Europe GmbH. Jako oficjalni partnerzy dystrybuujemy nowoczesne rozwiązania na terenie całej Polski. Dla naszych klientów służymy zaawansowanym doradztwem, wspieramy proces zamówienia, a także pomagamy dobrać optymalne parametry produktów.

Dzięki automatyzacji centralnego magazynu w Rüthen (Niemcy) oraz wykorzystaniu nowoczesnej technologii w procesach logistycznych, zdecydowaną większość zamówień realizujemy już w dwa dni robocze. Czas oczekiwania wydłuża się wyłącznie w przypadku zamówień produktów personalizowanych lub o szczególnej specyfikacji. 

Wszystkie kółka do wózków dostępne są w zestawie z tulejką, śrubą i nakrętką. Ze szczegółową specyfikacją każdego produktu można zapoznać się w naszym sklepie internetowym. Są tam m.in. koła transportowe, kółka do mebli czy kółka przemysłowe do dużych obciążeń.

Historia marki Cascoo Europe GmbH

Spółka Akcyjna Cascoo została założona w 2012 roku, a pierwsze zestawy kołowe sprzedawano w 2013 roku. W kolejnych latach nieustannie rozwijano i dobudowywano kolejne europejskie magazyny. Obecnie Cascoo wysyła miesięcznie przeszło 35 kontenerów pełnych kół do wózków!

Od lat marka dąży do maksymalnej wydajności, co realizuje stawiając na ekonomiczną produkcję i automatyzację transportu. Dostępność ogromnych zapasów w nowoczesnych magazynach gwarantuje szybką realizację zamówień. 

Cascoo Europe GmbH0

Kółka do wózków dla różnych branż 

Duży wybór typów kół oraz różnorodność materiałów, z jakich są wykonane sprawia, że sięgają po nie przedstawiciele wielu branż. Główny wyróżnik na tle konkurencji to wysoka nośność dla danej średnicy koła, co jest szczególnie ważne dla przedsiębiorstw wykorzystujących koła przemysłowe. Szczególnym rodzajem są także koła ze stali nierdzewnej, stosowane m.in. w gastronomii oraz przy produkcji sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. 

Automotive

Szczególnych rozwiązań wymaga także branża motoryzacyjna. W tym przypadku znaczenie ma wytrzymałość i niezawodność komponentów – nawet po wielu latach użytkowania! Najistotniejsze jest jednak bezpieczeństwo. Elektroprzewodzące koła do wózka chronią użytkowników przed ładunkami elektrostatycznymi. Dzięki wykorzystaniu gumy i blachy lub polipropylenu zestawy mogą być stosowane nawet w pomieszczeniach, w których istnieje ryzyko wybuchu. 

Branża meblarska

Produkty marki Cascoo to nie tylko koła do wózków, ale także m.in. koła meblowe stosowane w produkcji wyposażenia wnętrz, specjalistycznych sprzętów medycznych i gastronomicznych. W tym przypadku najistotniejsze są wytrzymałość dużych obciążeń oraz odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. 

W celu zwiększenia funkcjonalności mebli lub urządzeń (szczególnie tych o dużej masie) polecamy specjalne zestawy kół skrętnych umożliwiające swobodne przestawianie mebli. Wśród naszych klientów dużą popularnością cieszą się także rozwiązania z hamulcem.

Koła przemysłowe

Zestawy kół przemysłowych wykorzystywane są m.in. w kontenerach rolkowych i wózkach platformowych, ale także w różnego rodzaju drabinach i podestach. Typ kół dobierany jest do konkretnego zastosowania oraz do potrzeb miejsca, w którym wózki lub inne urządzenia będą się znajdować – np. koła wykonane z naturalnej gumy, charakteryzują się cichą pracą i mogą być stosowane w punktach handlowych. 

Istotnym parametrem w branży przemysłowej jest średnica oraz dopasowanie odpowiedniej nośności. Szczególnym rodzajem są kółka przemysłowe do dużych obciążeń. W tej kategorii Cascoo Europe jest liderem na rynku. 

Zamówienia indywidualne

Nie ograniczamy się do oferowania wyłącznie gotowych rozwiązań, dzięki czemu każdy klient może zamówić produkty o indywidualnych parametrach. Przy sprzedaży hurtowej możliwa jest także personalizacja – wybrana kolorystyka bieżnika, a także umieszczenie logo na widelcu.

Podziel się tym postem

Czytaj więcej

Shopping Cart
Scroll to Top