CASCOO – nowe koła

Kółka do wózków marki CASCOO dominują na rynku pod względem różnorodności, która pozwala zaspokoić nawet te mniej oczywiste potrzeby, jak elastyczność niezbędną na scenie, odpowiednią barwę na deskach teatru, czy ponadprzeciętną zwinność w branży automotive. Firma słynie także z nieustannego rozwijania asortymentu. Nowości wprowadzane są na podstawie realnych oczekiwań klientów, dzięki czemu Cascoo Europe GmbH jest w stanie sprostać nawet niestandardowym wymaganiom.

Dzięki współpracy z niemieckim partnerem, w naszym sklepie znajdują się setki produktów, podzielonych ze względu na zastosowanie, rodzaj, materiał, wielkość oraz nośność. Oferta jest ciągle aktualizowana, dlatego z myślą o osobach interesujących się nowinkami, przygotowaliśmy krótki przegląd zawierający najnowsze kółka do wózków

Kółka przemysłowe do dużych obciążeń wykonane z zagęszczonego poliamidu PA6.

Zdecydowanie kołami do zadań specjalnych można określić nową serię do dużych obciążeń dynamicznych – nawet do 700 kg! Wykonane z zagęszczonego poliamidu PA6 koła przemysłowe dostępne są w różnych wariantach średnicy: 75 mm, 80 mm, 100 mm, 125 mm oraz ładowności: 300 kg, 350 kg, 500 kg, 700 kg. Dodatkowe wzmocnienie stanowi podwójne łożysko kulkowe, charakterystyczne dla całej serii.

PA6
PA6

Nowe kółka obrotowe do dużych obciążeń, które również zasługują na uwagę to potrójne „Flexi-Turtle” o ładowności do 600 kg. Średnica kół z tej serii wynosi standardowo 100 mm. Produkty są dostępne w różnych opcjach materiału i kolorystyki. „Flexi-Turtle” powstały z myślą o rozwiązaniach scenicznych – doskonale sprawdzają się podczas festiwali, imprez i różnego rodzaju eventów. Są wyjątkowo przydatne tam, gdzie liczy się zwinność i niezawodność, przy jednoczesnym zachowaniu estetyki.
Pozostając przy dużych obciążeniach, nie możemy nie wspomnieć o wyjątkowo małych, a zarazem wytrzymałych kołach z serii „Heavy Duty”, przeznaczonych do rozwiązań AGV (wózków automatycznych) oraz do automotive. Te mające rozstaw otworów na śruby o wielkości zaledwie 80 x 60 mm koła, wytrzymują imponujące obciążenie dynamiczne do 700 kg.

Dostępne średnice: 75 – 80 mm oraz 100 – 125 mm.

Flexi Turtle black
Flexi Turtle black
Flexi Turtle green
Flexi Turtle green

Poliuretanowe kółka do wózków

Poliuretan to tworzywo gumo podobne, z którego wykonywane są m.in. bieżniki kół. Wśród najważniejszych właściwości materiału możemy wyróżnić odporność na ścieranie, doskonałe tłumienie drgań, a także wytrzymałość na rozciąganie i rozdzieranie. Co ważne jest to także materiał, który nie brudzi powierzchni. Wykonane z poliuretanu kółka do wózków są odporne na warunki atmosferyczne, a dzięki szczególnym właściwościom praktycznie się nie starzeją – można je użytkować przez długie lata.

Wśród naszych nowości dostępne są poliuretanowe, podwójne kółka transportowe o średnicy 60 mm i 65 mm. Zostały stworzone z myślą o bezzałogowych wózkach samojezdnych AGV, ale są na tyle uniwersalne, że stosuje się je także w innych przypadkach. Maksymalne obciążenie dla podwójnych kół to 200 kg – 250 kg. Na specjalne zamówienie możliwe jest przygotowanie innych średnic, kolorów oraz stopnia twardości.

Nowością jest także seria kół poliuretanowych z felgami aluminiowymi. W wersji standardowej produkty wyposażone są w podwójne łożysko kulkowe. Średnica (80 mm, 100 mm, 125 mm) oraz ładowność (180 kg, 250 kg, 350 kg) są do wyboru. Na zamówienie dostępne także różne warianty kolorystyczne.

AGV
AGV
AGV
AGV

Na koniec warto wspomnieć także o czarnej serii kół „CASCOO Black Line Castors” z powłoką antyrefleksyjną (przeciwodblaskową). Te charakterystyczne koła do wózków mogą być wykonane z poliuretanu, ale także z elastycznej gumy czy innych tworzyw sztucznych. Nieważne z czego będą zrobione, zawsze dostępne w estetycznej czarnej wersji. Koła z serii „CASCOO Black Line Castors” wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie nie powinno się odbijać żadne światło – idealnie sprawdzają się np. w teatrze.

Cascoo Black line
Cascoo Black line

Kółka do wózków dla każdego

Niezależnie od tego, czy reprezentujesz branżę automotive, przemysł ciężki, czy gastronomię, na pewno znajdziesz kółka do wózków lub całe zestawy kołowe, które spełnią Twoje oczekiwania. W zakładce sklep znajdują się filtry wyszukiwania, dzięki którym w prosty i szybki sposób dopasujesz produkty do swoich potrzeb, zarówno pod względem rodzaju kół, średnicy i szerokości, tarczy koła, bieżnika, twardości, rodzaju łożyska oraz maksymalnego obciążenia. Wszystkie koła są dokładnie opisane i opatrzone realnym zdjęciem.

W razie potrzeby nasz zespół służy także indywidualnym doradztwem. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz i opowiesz, na jakich cechach kół najbardziej Ci zależy, a my odnajdziemy je dla Ciebie. Dokładamy wszelkich starań, abyś już za pierwszym razem wdrożył właściwe rozwiązanie. Szukasz kół do wózków? Sprawdź nas!

Podziel się tym postem

Czytaj więcej

Shopping Cart
Scroll to Top