Koła do wózków sklepowych

Trendy w designie i funkcjonalności

Wózki sklepowe można zobaczyć w prawie każdym markecie. Wózki na zakupy są używane na co dzień. Koła do wózków sklepowych są narażone na ekstremalnie trudne warunki, takie jak toczenie się po żwirze, uderzanie o krawężniki, ekstremalnie gorące i zimne elementy pozostawione na zewnątrz, a nawet korozyjne warunki pogodowe i deszcz. Ze względu na powtarzające się agresywne środowisko tego typu koła i zestawy kołowe mogą wytrzymać uderzenia i mają tendencję do zużywania się znacznie szybciej niż większość innych zestawów kołowych i kół. Będąc dużym dystrybutorem, widzieliśmy wiele firm zajmujących się naprawą wózków spożywczych, próbujących kupić najtańsze koła do wózków spożywczych, aby uzyskać szybki zysk. To jest powód, dla którego wiele kół wózków spożywczych psuje się po krótkim czasie. Jakość jest najważniejszym czynnikiem i zawsze powinna być ważniejsza od ceny, jeśli chodzi o kółka do wózków sklepowych.

Jakie kółka do wózków sklepowych wybrać?

Dlatego też dostarczamy wyłącznie najwyższej jakości zestawy kołowe i koła do wózków sklepowych. Widzieliśmy frustrację klientów podczas toczenia wózka, a koło blokuje się lub nie chce się toczyć. Naszym celem jest wyeliminowanie niższej jakości kół do wózków spożywczych, które przejęły branżę. Wiodącym producentem kółek i kółek do wózków sklepowych jest firma Cascoo. Podjęliśmy współpracę z Cascoo, aby zapewnić najwyższej jakości kółka do wózków sklepowych w branży. To, co odróżnia koła do wózków sklepowych produkowanych przez Cascoo od konkurencji to kontrola jakości oraz szereg testów, aby stworzyć idealne koło do najtrudniejszych warunków. Tego typu koła zostały stworzone z myślą o trwałości i wydajność.

Nowoczesne kółka do wózków sklepowych

Kiedy nowe wózki na zakupy opuszczają linię produkcyjną, kółka są zwykle używane do końca ich przewidywanej żywotności, wtedy wiele firm zajmujących się naprawami wózków zastępuje je gorszymi kołami, aby osiągnąć jak największy zysk. To jest powód, dla którego w branży jest tak wiele wózków o złej reputacji. Celem Cascoo i KDW jest ujednolicenie wszystkich wózków sklepowych w za pomocą najwyższej jakości koła do wózków sklepowych na świecie. Korzyści ze stosowania naszych produktów to doskonała wydajność i zwiększona żywotność. W zamian zachęca to kupujących do częstszego powrotu i częstszego korzystania z Twojego sklepu ze względu na łatwość mobilności i jakość oferowaną każdemu kupującemu. Najdrobniejsze szczegóły robią największe różnice, zwłaszcza jeśli chodzi o ergonomię w prostych zadaniach, takich jak pchanie wózka. 

Wpływ na komfort zakupów

Pamiętaj, że nasze zestawy kołowe i kółka znajdują się na nowych wózkach, ale gdy firmy zajmujące się naprawami wózków wymieniają zużyte koła, w zamian używają niższej jakości kółek i kół, co zmniejsza wydajność i użyteczność. Jeśli jesteś firmą zajmującą się naprawą wózków sklepowych lub pracownikiem, który wymienia kółka i koła, upewnij się, że używasz oryginalnych, najwyższej jakości kółek do wózków sklepowych w branży. Zaufaj KDW, jeśli chodzi o koła i kółka do wózków spożywczych.

Podziel się tym postem

Czytaj więcej

Shopping Cart
Scroll to Top