Same koła

Wyświetlanie 1–24 z 161 wyników

Wszystkie kółka do wózków dostępne w sklepie internetowym są w kompletnych zestawach, ale jest również możliwość zamówienia samych kół bez mocowania, tulejki, śruby i nakrętki. W wersji solo można zakupić wszystkie typy produktów w tym m.in. koła przemysłowe, meblowe i do dużych obciążeń.

Przed złożeniem zamówienia dobrze jest określić przeznaczenie kół, uwzględniając przewidywane warunki pracy, maksymalną ładowność i powierzchnie, po jakiej będą poruszały się komponenty. Zazwyczaj im większe koło, tym większe możliwe maksymalne obciążenie, ale w przypadku produktów marki CASCOO jednym z wyróżników jest wysoka nośność, przy zachowaniu stosunkowo niewielkich wymiarów.
Koła przemysłowe łączone są w układy. Od ilości oraz rodzaju zastosowanych produktów zależy ostateczna maksymalna ładowność. Wymaganą nośność na koło oblicza się poprzez zsumowanie całkowitego obciążenia (w tym ciężar wózka, mebla lub urządzenia wraz z załadunkiem) i podzielenie liczy przez całkowitą ilość kół w zestawie pomniejszoną o jedno.

Jeżeli w trakcie przeglądania produktów w sklepie internetowym pojawiły się pytania lub wątpliwości zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Konsultanci marki kolkadowozkow.pl pomogą dobrać odpowiednie typu kół, a także doradzą jakie układy sprawdzą się w danym przypadku najlepiej.

Wszystkie produkty spełniają wymagane normy i są objęte 2-letnią gwarancją. Dzięki zapewnionym stanom magazynowym katalogowe koła do wózka wysyłane są w ciągu maksymalnie trzech dni roboczych. W przypadku zamówień specjalnych prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Czytaj więcej Koła transportowe – wszystko, co powinieneś o nich wiedzieć

Shopping Cart
Scroll to Top