Koła z otworem na śrubę i blokadą obrotu

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Szczególnym rodzajem zestawu są koła z otworem na śrubę i blokadą obrotu. Dzięki mocowaniu za pomocą śruby i nakrętki montaż jest łatwy i szybki, przez co nie sprawia problemów użytkownikom. Co więcej, dzięki jednootworowemu połączeniu z urządzeniem lub meblem, nie jest potrzebne dużo miejsca na montaż (w przeciwności do wariantów z płytkami).

Kółka do wózków w tej kategorii wyróżniają się dodatkowo wygodną blokadą obrotu, którą można uruchomić i zwolnić za pomocą pedałów obsługiwanych stopą. Blokada uniemożliwia obrót kółek, co ułatwia wykonywanie pracy, a także zwiększa bezpieczeństwo użytkowników oraz samego urządzenia i załadunku.

Wyjątkowe zestawy kołowe dostępne są w dwóch rozmiarach: 100 mm i 125 mm i stałej szerokości 32 mm. Ich tarcza wykonana jest z polipropylenu a bieżnik z gumy TPR, co gwarantuje odporność i wytrzymałość. W kołach zamontowano łożyska kulkowe zmniejszające opory toczenia do minimum, ułatwiając tym samym przesuwanie załadunków.

Modele CARA wyposażone w plastikowe elementy mocowane przy pomocy śruby i z blokadą obrotu dostępne są w dwóch wariantach nośności. Mogą transportować maksymalne obciążenie do 100 kg (przy wielkości koła 100 mm) oraz do 110 kg (przy średnicy 125 mm). Dzięki zastosowaniu odpornych materiałów zestawy kołowe pracują bezawaryjnie w szerokim zakresie temperatur od -20°C do +60°C.

W naszej ofercie dostępne są także inne kółka do wózka z plastikowymi elementami, w tym wersje z hamulcem lub bez żadnego zabezpieczenia. Kompletując zestawy, dozwolone jest stosowanie różnych typów kół w układzie.

Czytaj więcej Kółka do wózka z plastikowymi elementami

Shopping Cart
Scroll to Top