Koła z otworem na śrubę

Wyświetlanie 1–24 z 70 wyników

Kółka do wózka mogą różnić się pomiędzy sobą materiałem, z jakiego zostały wykonane, wielkością, a także sposobem montażu. Szczególna kategoria modeli to koła z otworem na śrubę. Ich montaż – w przeciwności do rozwiązań z płytką – realizowany jest bezpośrednio za pomocą śruby i nakrętki. Jest to stosunkowo szybkie i łatwe dla użytkownika rozwiązanie. Mocowanie za pomocą śruby jest stosowane zazwyczaj wtedy, kiedy urządzenie lub mebel ma ograniczoną powierzchnię montażową.

Zazwyczaj obudowy z otworem na śrubę stosowane są w zestawach do małej i średniej nośności, w naszej ofercie dostępne są modele o maksymalnym obciążeniu od 50 kg do 300 kg. W tej kategorii produktowej dostępne są różne warianty, dlatego przed zamówieniem należy wziąć pod uwagę, w jakich warunkach mają pracować zestawy.Koła przemysłowe powinny być przede wszystkim dostosowane do przewidzianego maksymalnego obciążenia (ciężar urządzenia, mebla lub wózka wraz z załadunkiem). Przekraczanie normy może doprowadzić do wystąpienia awarii zestawu.

Koła z otworem na śrubę mogą mieć różny typ bieżnika, dopasowany do konkretnej powierzchni jezdnej. Bieżnik to element bezpośrednio przylegający do podłogi, dlatego jego odpowiedni wybór również wpływa na żywotność zestawu.

Koła marki CASCOO wykonane są z gumy (czarnej, niebieskiej, szarej, TPR), poliamidu, polipropylenu lub poliuretanu. Każdy tworzywo wykazuje inne właściwości zarówno względem podłoża, jak i środowiska. Niezależnie od oczekiwań, dzięki szerokiej ofercie KDW każdy może znaleźć odpowiedni dla siebie zestaw.

Czytaj więcej Koła przemysłowe – charakterystyka, rodzaje i wybrane serie

Shopping Cart
Scroll to Top